Vážení a milí klienti, na Vašem zdraví nám záleží, a proto Vám nyní NOVĚ PŘINÁŠÍME I ONLINE KURZY! Sledujte prosím naši nabídku, která se bude rozrůstat. Stejně tak se můžete registrovat k odběru newsletteru pro online kurzy. Kurzy prezenční jsou až do 3. 4. 2020 zrušeny. Děkujeme za pochopení.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

Jsme zde stále pro Vás!

17.3.2020


Vážení a milí klienti,
v reakci na stávající situaci v ČR jsme s účinností od 16. 3. 2020 až do odvolání zrušili naše vzdělávací akce. To ale neznamená, že zde nadále nejsme pro Vás :-) Jen prosíme o strpení, pokud nezvládáme Vaše e-maily či telefonáty vyřizovat obratem. Snažíme se, jak je to jde, to nám věřte! :-)


Pokud nás potřebujete kontaktovat, pak ideálně prosím takto:
- telefonicky na tel. čísle 736 216 375 (ostatní telefonní čísla jsou v provozu jen omezeně)
- napsat e-mail Kláře Gottwaldové: gottwaldova@tsmvyskov.cz
- napsat e-mail Hance Skřivánkové: skrivankova@tsmvyskov.cz


I když tato situace není jednoduchá pro většinu z nás, nadále s Vámi komunikujeme, pilně pracujeme na nabídce dalších kurzů, připravujeme naše podzimní konference a pomalu sestavujeme obsah letního čísla časopisu Ad rem - K věci.

Zůstáváme s Vámi. Jsme zde pro Vás. Těšíme se, že se s Vámi opět brzy uvidíme! :-)

PS: nezapomeňte, že časopis Ad rem - K věci si můžete číst v digitální podobě zdarma. Zdarma rovněž můžete stahovat archivní čísla až do roku 2016.

Zpět