Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Letní škola zákoníku práce

12.6.2024


Prožijte s námi 3 dny plné pracovního práva! :-)

Další a troufneme si říci, že již tradiční, LETNÍ ŠKOLA ZÁKONÍKU PRÁCE, je zde!

KDE a KDY:

Brno + online: 23. 7. - 25. 7. 2024
Praha + online: 20. 8. - 22. 8. 2024

Cílem semináře je seznámení účastníků se základními pracovněprávními instituty, se kterými se lze v praxi nejčastěji setkat a bez kterých se neobejde žádný zaměstnanec HR, stejně tak i sdělení poznatků z praxe a jak se vyvarovat nejčastějším chybám v oblasti pracovního práva.

Škola je zaměřena na zaškolení začínajících personalistů, zaměstnanců HR, zaměstnavatelů, právníků, ale také všech, které problematika pracovního práva zajímá.

Po absolvování školy získá účastník znalosti související nejen s nejčastěji používanými ustanoveními zákoníku práce, ale i znalosti související se vznikem, změnou i zánikem pracovního poměru, obsahovou náležitostí pracovní smlouvy, stejně jako dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr tak, aby se v praxi vyvaroval často vyskytujícím se chybám.
 Tím, že se jedná o komplexní proškolení zákoníku práce od základů až po složitější problematiku, včetně tipů pro praxi, je škola určena pro úplné začátečníky ale i pokročilé, kteří se zákoníkem práce pracují v praxi. Škola bude doplněna o praktické ukázky a příklady z praxe.

Určeno pro zaměstnance i zaměstnavatele. 


Náročnost:
 začátečníci i pokročilí. Škola je určena pro účastníky na pozici personalistů, zaměstnanců i zaměstnavatelů.


Těšíme se na Vás!Zpět

Kurzy související s tématikou článku: