Po dobu letních prázdnin je provozní doba od 8 do 14 hodin. Přejeme příjemné a pohodové léto a děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

HR NA LODI® 2025

3.7.2024


HR NA LODI® 2025 - SETKÁNÍ PERSONALISTŮ A ZAMĚSTNAVATELŮ NA BRNĚNSKÉ PŘEHRADĚ


Akce je pořádána ve spolupráci vzdělávací agentury TSM, spol. s r.o. s více než 30letou tradicí a advokátní kanceláře Valíček & Valíčková jako specialistů na pracovní právo.

Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme zcela nový projekt setkání personalistů, HR, manažerů, mzdových účetních a dalších zájemců o pracovní právo, kdy se budeme každoročně setkávat na vlnách Brněnské přehrady. První ročník se uskutečnil v roce 2023 na jaře a enormní zájem předčil naše očekávání. Eventy budou probíhat na lodi, kdy kromě vzdělání v oblasti personalistiky se můžete kochat též výhledem na krásu Brněnské přehrady a hradu Veveří.
V ceně je zahrnuto DPH, drobné občerstvení během plavby, studijní materiály.

Závazné zaslání přihlášky a úhradu školení je nutno provést 14 dnů před termínem akce. Odhlášení je možné nejpozději 14 dnů před konáním akce, po pozdějším odhlášení není možné platbu vracet (děkujeme za pochopení, ale máme nemalé finanční náklady se zajištěním plavby, občerstvení apod.)

Další termín této akce je plánovaný 29. 5. 2025.
Program školení a bližší informace budeme postupně doplňovat.Co Vás čeká?
Kromě nabitého programu cennými informacemi vás čeká rovněž občerstvení pro zpříjemnění plavby a vzájemné neformální navazování kontaktů s kolegy z oboru. V případě krásného počasí možnost slunění na sluneční terase parníku.

Co s sebou?
S sebou nepotřebujete kromě dobré nálady a chuti se vzdělávat vůbec nic (snad jen měkký polštářek na sednutí se neztratí, aby se Vám sedělo pohodlněji). Máte-li vizitky, určitě si vizitky vezměte s sebou. Bude prostor i pro neformální setkání a navazování spolupráce či kontaktů s vašimi kolegy z oboru.

Dress code
Jedná se školení v uvolněné atmosféře při plavbě lodí, takže spíše pohodlné, neformální oblečení. Kdo přijde v námořnickém oblečení, čeká ho malý dáreček.
Loď vyplouvá z přístaviště v 9:30. Sraz všech účastníků nejpozději v 9:15 za účelem prezence. Bohužel loď nemůže čekat na odplutí, proto všechny žádáme o včasný příjezd. V případě zmeškání příjezdu vrácení platby bohužel není možné.

Doprava
V případě dopravy autem lze zaparkovat na velkém parkovišti vedle restaurace Přístav u Vodů.
Doprava MHD, konečná zastávka Přístaviště

  • ze zastávky Česká - tramvajová linka č. 3 (směr Bystrc, Rakovecká) a č. 10 (směr Bystrc, Ečerova)
  • z Hlavního nádraží - tramvajová linka č. 10 (směr Bystrc, Ečerova)

Ze zastávky Přístaviště je nutno jít cca 5 minut pěší chůzí do přístaviště, odkud loď odjíždí.
Místo nalodění je Přístaviště Bystrc (poznávací znamení – Velká kotva na břehu).
 
Plavbě zdar!

 

 

Video z loňské plavby si můžete prohlédnout zde: HR na lodi 30. 5. 2024


Zpět